Berna Öztürk Biyografi - Berna Öztürk Kimdir? - Berna Öztürk Hakkında

 

 Survivor ilk bölümü ile dikkatleri üzeirnde topladı. Ünlüler takımında yer alan Berna Öztürk ise dikkatleri çekmeyi başardı. Renkli kişiliği ile bilinen Berna Öztürk, Survivor'da iddialı isimler arasında gösteriliyor. Survivor Berna Öztürk sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunarak; "Cennet evime hoşçakal dedim.. Yatağımda son kez uyudum. Kedilerimi öptüm, çiçeklerimi suladım, ağalarıma sarıldım.. Bulutlara güneşe baktım, tertemiz havayı içime çektim. bugün cennetime veda ettim. Şimdi yeni bir yolculuk başlıyor.. Yanımda olan herkesi kalbimde taşıyarak.." dedi.

  Berna Öztürk kimdir?
 Survivor 2017 yarışmacısı Berna Öztürk 28 Nisan 1983'de İstanbul'da doğdu. F.M.V. Özel Ayazağa Işık Lisesi'nde ortaöğretimini tamamlayan Berna Öztürk, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. İngilizce, İspanyolca ve Almanca bilen Survivor yarışmacısı, birçok spor dalıyla ilgilenmektedir. Kiteboard (IKO Uluslararası Eğitmen - Türkiye Yelken Federasyonu Eğitmen - Freestyle Türkiye İkinciliği), Hentbol (lisanslı/Sarıyer Spor Kulübü), Wake-board (lisanslı/Hip-Notics), Tenis, Voleybol ve Wing - Chun gibi spor dalları ile ilgilenen Berna Öztürk, DJ olarak tanınmaktadır.

berna öztürkün hayatı,berna öztürkün yaşamı,survivor berna öztürk,berna öztürk hakkında bilinmeyenler,berna öztürkün mesleği,berna öztürk hakkında merak ettikleriniz,survivor 2017
Yorum Gönder